Поїздки в Стрілкове із Запоріжжя

Розклад

Час відправлення на море зуп. Плотина — 6:30
пр. Соборний (по зупинкам) — 6:45
Набережна зуп. Ашан — 7:00
зуп. Космос — 7:10
Час прибуття на море Розвозимо по базам відпочинку не далі сільради — 11:45
Час відправлення з моря Збір по базам відпочинку починаючи від сільради — 13:15
Час прибуття з моря зуп. Космос — 16:00
Набережна зуп. Ашан — 16:15
пр. Соборний (на зупинках) — 16:45
зуп. Плотина — 17:00

 

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

Опис

Увага! Посадка в автобус - вільна. Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера. За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, Вам зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базах відпочинку може становити 30-60 мін.Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку. 

Запоріжжя - Стрілкове

Прямо в Стрілкове, до берега Азовського моря, доставить вас комфортабельний автобус або маршрутка компанії «Happy-Way». Це підприємство здійснює регулярні пасажирські перевезення на море із Запоріжжя в Стрілецьке. Ціна наданої послуги - 320 гривень. Пасажиру треба лише зв'язатися з оператором компанії і зробити замовлення. Поїздка в Стрілкове, запам'ятається: зручними кріслами з відкидними спинками, приємною музикою і переглядом в шляху хорошого відео. Збір від'їжджають - у торгово-розважального центру «Ашан». Далі - досвідчені водії подбають, щоб поїздка на море в Стрілкове із Запоріжжя залишила тільки хороші враження.

Стрілкове - найбільший з населених пунктів на косі Арабатська стрілка. Селище витягнувся на десяток кілометрів, перетворивши в справжній зелений оазис колись тільки піщано-морську територію. Безкраї морські простори, завжди ласкаве сонечко, а також свіже повітря - налаштовує і до прекрасного відпочинку, і до романтичних настроїв. Тож не дивно, що саме тут до багатьох з відпочиваючих приходить творче натхнення: на світ з'являються малюнки і вірші. 

Мікроавтобус Запоріжжя - Стрілкове

В Стрілковому прекрасні місця для любителів підводного плавання. У чистій прозорій воді можна добре розглянути риб та інших мешканців морських глибин. Всі пляжі в Стрілковому просторі і, в той же час, чистенькі. Тепла вода, сонячні ванни, найчистіше повітря цим і притягують до себе відпочиваючих з усієї України.

Селище гостинно приймає гостей. І для всіх знаходяться місця: в пансіонатах і санаторіях, на невеликі комфортні бази відпочинку і в приватному секторі.

Не бракує товарів у магазинах, працюють кафе і бари, кіоски преси та сувенірів. У селищі є пошта, аптека і лікарня.

Не всі заздалегідь планують точну дату від'їзду додому. І якщо ви ставитеся саме до людей такої категорії, то знайте: компанія «Happy-Way», здійснює не тільки пасажирські перевезення на море із Запоріжжя, а й - з Стрілкового в Запоріжжя. Вам будуть представлені комфортабельні автобуси, в салоні яких можна, влаштувавшись в зручному кріслі, послухати музику або подивитися цікавий фільм. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Запоріжжя в Стрілкове можна знайти в таблиці вище.

 Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто