Чат
в viber

Поїздки в Кирилівку з Харкова

Пакетні тури Підібрати тур

Розклад

Час відправлення на море м. Гагаріна 21 (парковка ТРЦ "Дігма") — 22:00
м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 22:30
м. Холодна гора (кафе "Чудо піцца") — 22:45
Час прибуття на море Коса Пересип — 6:45
Автовокзал — 7:15
Федотова коса — 7:30
Степок — 7:40
Час відправлення з моря Степок — 12:00
Федотова коса — 12:30
Автовокзал — 13:00
Коса Пересип — 13:15
Час прибуття з моря м. Холодна гора (кафе "Чудо піцца") — 21:00
м. пл. Конституції (пам. Незалежності) — 21:15
м. Гагаріна (парковка ТРЦ "Дігма") — 21:30

 

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

Опис

Увага! Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - обговорюйте диспетчеру.
Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера.
За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, з Вами зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В день виїзду з Харкова до 15:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером автобуса. За день до виїзду з Кирилівки до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером автобуса. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт Вас відвозить до воріт бази відпочинку.

Харків — Кирилівка

Трендом нинішнього весняно-літнього курортного сезону для харків'ян стає поїздка на море в Кирилівку з Харкова автобусом або маршруткою. Особливим попитом користується напрямок - в Кирилівку. А ось лідером серед тих, хто здійснюють регулярні пасажирські перевезення, є компанія «Happy Way». Маючи в своєму розпорядженні великим парком комфортабельних автобусів, цей колектив надає послуги з пасажирських перевезень - і з високим рівнем якості, і за цілком доступними цінами. Кожен автобус цієї компанії обладнаний просторим багажним відділенням, в салоні - м'які і зручні крісла з відкидними спинками, що працює кондиціонер.

Автобус Харків - Кирилівка

Ціна квитка для проїзду в 2020 році - 400 гривень. Дітям до 10 років - знижка. Подорож належить в нічний час. Збір пасажирів для поїздки пізно ввечері о 22:00 м. Гаріна на парковці ТРЦ "Дигма", 22:30 - м. Пл. Конституції пам. Незалежності і о 22:30 на Холодній горі біля кафе "Чудо піца".
О сьомій годині ранку ви вже будете в Кирилівці. Водій відвезе у воріт вашої бази відпочинку на Федотової косі або на косі Пересип, якщо вам буде потрібно вийти в центрі селища, у вас буде така можливість. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Харкова в Кирилівку можна знайти в таблиці вище.

 

Кирилівка - один з найпривабливіших курортних селищ на березі Азовського моря в Запорізькій області. Якщо запитати, що в ньому найбільше сприяє відпочинку, розваг та оздоровлення - відповісти буде не так-то просто.

Кирилівка - кліматичний і бальнеогрязевий курорт, де все - по вищій шкалі цінностей: ласкаве сонце, тепла вода, цілюще морське повітря, чистенький пісочок пляжів! Природа щедро обдаровує приїжджають сюди і навесні, і влітку, і восени.

Одних залучають атракціони аквапарку, інших - яскрава вечірньо-нічне життя. Для любителів природи і тваринного світу - екскурсії в заповідник «Бірючий». У Кирилівці чимало підприємств громадського харчування, де хороша кухня. У продовольчих магазинах і на прилавках ринків - великий вибір овочів, фруктів і ягід.

Для кожного відпочиваючого важливо, щоб перевезення на море з Харкова в Кирилівку і починалася, і закінчувалася хорошим настроєм в дорозі. Тому, знайте: компанія «Happy Way» бере на себе всі послуги по поверненню курортників з Кирилівки до Харкова. Достатньо лише зайти на сайт або зателефонувати оператору цієї компанії і - комфортабельний автобус забере вас: від Степка, по Федотової коси, з центру Кирилівки або по косі Пересип.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто