Чат
в viber

Поїздки в Кирилівку з Полтави

Пакетні тури Підібрати тур

Розклад

Час відправлення на море Магазин "Океан" — 22:00
Час прибуття на море Коса Пересип — 7:00
Автовокзал — 7:15
Федотова коса — 7:30
Степок — 7:40
Час відправлення з моря Степок — 12:00
Федотова коса — 12:15
Автовокзал — 12:30
Коса Пересип — 13:00
Час прибуття з моря Магазин "Океан" — 21:00

 

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

Опис

Увага! Посадка в автобус - вільна. Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера. За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, Вам зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базах відпочинку може становити 30-60 мін.Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Полтава - Кирилівка

Поїздка на море з Полтави автобусом або маршруткою, безумовно, виправдає ваші найкращі очікування, якщо всі деталі майбутньої подорожі до місця відпочинку ви заздалегідь обговоріть з менеджерами компанії «Happy Way». Це підприємство здійснюють пасажирські перевезення на море з Полтави в Кирилівку і в зворотному напрямку.

Відмінні риси компанії: доступні ціни за надані послуги, комфортні умови для пасажирів під час поїздки, бездоганне технічне станом транспорту на маршруті і завжди коректне обслуговування.

Замовлення на квитки для проїзду пасажирів приймаються операторами в режимі онлайн, по телефону або на сайті підприємства в Інтернеті. Краще зробити замовлення відразу в обидва кінці - в такому випадку, надаються знижки. Також дешевше обійдеться поїздка дітям до 10 років.

Кирилівка - чудовий курортне селище на півдні Запорізької області. Його головні особливості - унікальне географічне розташування, чудова природа, цілющий клімат, добродушні місцеві жителі і, безумовно, якість відпочинку.

Тут приємно зануритися в ласкаві хвилі, а потім погрітися під сонечком, на чистенькому пляжі. Викликає захоплення не тільки купання в морі, але і свіже повітря, наповнений йодом і морською сіллю. А ще - і, «розливається» по окрузі, п'янкий аромат степової рослинності.

Автобус з Полтави в Кирилівку

Індустрія розваг в Кирилівці досить розвинена. Тут, як стверджують знавці, один з кращих аквапарків в Східній Європі - «Острів скарбів». Прекрасно можна відпочити в луна-парку, або відвідавши ігрові майданчики. Подобається приїжджим і яскраве нічне життя курорту, особливо в кафе, барах і дискотеках - на набережній, в районі центрального пляжу.

У селищі багато підприємств доступного громадського харчування. Багато магазинів і аптек. На торгових прилавках місцевих ринків можна завжди купити свіжі фрукти і овочі, домашні продукти харчування, сувеніри, речі першої необхідності ...

На кордоні мікрорайону Степок, який складається в основному з приватних будинків, розташований заповідник «Бірючий острів» - місце найкращого проведення часу для тонких любителів флори і фауни.

Плаваючи в море, відпочиваючи на пляжі або відвідуючи екскурсію, не забувайте, що компанія «Happy Way» завжди готова взяти на себе послуги поїздки на море в Кирилівку з Полтави. Комфортабельний автобус чекатеме Вас там, де побажаєте: на автовокзалі, біля баз відпочинку Федотової коси або коси Пересип.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто