Поїздки в Залізний Порт з Кропивницького

Розклад

Час відправлення на море вул. Преображенська 2 (пл. Б. Хмельницького зуп. Будинок побуту Інгул) — 04:30
Час прибуття на море Розвозимо по базам відпочинку — 10:00-10:30
Час відправлення з моря Збір по базам відпочинку — 10:00-11:00
Час прибуття з моря вул. Преображенська 2 (пл. Б. Хмельницького зуп. Будинок побуту Інгул) — 18:00

У вартість входить проїзд;
страховка пасажирів.
   

 

Опис

Увага! Знижки не підсумовуються.
Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера.
За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, з Вами зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В день виїзду з Кропивницького до 15:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером автобуса. За день до виїзду з Залізного Порту до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером автобуса. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт Вас відвозить до воріт бази відпочинку.

Кропивницький - Залізний Порт

Залізний Порт - курорт, який розташований на південному заході Херсонської області і омивається Чорним морем. Влітку в Залізному Порту дуже розвинена інфраструктура і прийнятні ціни.

А компанія Happy Way допоможе здійснити перевезення на море з Кропивницького в Залізний Порт, так як саме у нас комфортабельні автобуси і маршрутки, які заберуть вас з найближчої зупинки вашого будинку.

На цьому курорті велика кількість розваг таких як: парки атракціонів, ресторани, кафе, а найцікавіше це колесо огляду саме завдяки йому можна побачити весь містечко і подивитися безкраї простори Чорного моря. З визначних пам'яток в Залізному Порту незабутні і, звичайно ж, приємні враження може подарувати відвідування Чорноморського біосферного заповідника та цілющого Гейзера. Чорноморський біосферний заповідник, де знаходяться близько 440 видів хребетних тварин, близько 3000 видів безхребетних і приблизно 720 видів рослин, присутні також "червонокнижні" представники як української, так і європейської флори і фауни. А лікувальний Гейзер, який обладнаний купальнями з лікувальною гряззю і гарячою водою, її температура близько +45 - +50 градусів, а глибина даного джерела тисячу п'ятсот сімдесят дві метра.

Поїздка на море в Залізний Порт з Кропивницького (Кіровограда) повинна бути зручною і не менш приємною ніж сам відпочинок.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто