Чат
в viber

Поїздки на Чорне та Азовське море

×Зворотній зв'язок


поїздки на мореЯкщо людині має бути поїздка на море, він обов'язково стикається з проблемою: як же дістатися до заповітного місця відпочинку? За оцінками аналітичних служб транспортних відомств України, переважна більшість громадян, що віддають перевагу відпочинку в літній сезон на теплих Чорноморському або Азовському узбережжях, вибирають перевезення на море саме автобусами. Найчастіше при виборі курорту українці віддають переваги Кирилівці, Бердянську та Генічеську. Так само не поступаються в популярності Залізний Порт, Скадовськ, Лазурне, Приморськ та Новопетрівка. Вибір курортів в Україні досить великий, кожен може вибрати на свій смак. Але як зорієнтуватися у величезному потоці пропозицій від компаній-перевізників?

 Ідеальний вибір перевізника, з найкращим співвідношенням якості послуг і ідеальної ціни, - компанія «Happy Way», яка вирішує будь-які проблеми, пов'язані з поїздками на Азовське або Чорне море. Компанія здійснює поїздки на море з Харкова, Кам'янського, Запоріжжя, Києва, Дніпра і т.д. І не важливо, їде людина сама, з дитиною або всією сім'єю.

Переваги перевезень на море з HappyWay

Транспорт компанії «Happy Way» складається з маршруток і автобусів, які обладнані всім необхідним для комфортної поїздки - зручні крісла з відкидними спинками, місткі багажні відділення, система клімат-контроль. Водії компанії мають великий досвід в пасажирських перевезеннях і можуть знайти підхід до будь-якого клієнта. Поїздка на море з компанією «Happy Way» (Дніпро) дуже зручна - автобус забере Вас від найближчої зупинки біля Вашого будинку і довезе до воріт бази відпочинку.

Поїздку на море можна замовити у операторів компанії, набравши зручний для Вас номер або забронювавши квиток онлайн. Оператори приймуть Ваше замовлення і зателефонують за день до виїзду, щоб оповістити Вас про час виїзду та номер автобуса, який за Вами приїде. Так само у Вас буде можливість забронювати бажані місця для комфортної поїздки.

Компанія «Happy Way» надає пасажирські перевезення також надає знижки на ціну квитка дітям до 10 років, також на зворотну дорогу при передоплаті за неї при поїздці на море.