Поїздки до Бердянська з Павлограда

Розклад

Час відправлення на море Виїзди: пн, ср, пт. Приморськ - ср

Першотравенськ (південний) — 00:30
Тернівка (автостанція) — 01:00
Павлоград: зуп. 40 років — 01:30
Автостанція — 02:00

Синельникове (при в'їзді в місто) — 02:30
Час прибуття на море Автовокзал (біля стоматології) — 7:30
Третій пляж — 7:55
Дальня коса — 8:20
Час відправлення з моря Дальня коса — 9:30
Третій пляж — 10:00
Автовокзал (біля стоматології) — 10:30
Час прибуття з моря Синельникове (при в'їзді в місто) — 15:30
Автостанція в Павлограді — 16:00
зуп. 40 років в Павлограді — 16:30
Тернівка (автостанція) — 17:00
Першотравенськ (південний) — 17:30

У вартість входить проїзд;
страховка пасажирів.
   

 

Опис

Увага! Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера.
За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, з Вами зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базах відпочинку може становити 30-60 мін.Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Павлоград - Бердянськ

Жителі шахтарської столиця Дніпропетровської області - міста Павлограда, які добре знаються на нюансах відпочинку на Азовському морі, часто віддають перевагу Бердянську. Пасажирські перевезення на море з Павлограда до Бердянська здійснює підприємство «Happy Way». Автобуси і маршрутки цієї компанія повністю відповідають європейським нормам і стандартам. Вони регулярно проходять техогляд, а водії-професіонали завжди готові все зробити так, щоб поїздка на море стала для пасажирів святом. Ціна за проїзд, в шикарному кріслі з відкидною спинкою, цілком доступна: 300 гривень з людини. Дітям надаються знижки. Ті, хто роблять попереднє замовлення квитка на зворотний напрямок, також отримують знижку. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Павлограда до Бердянська можна знайти в таблиці вище.

Дивовижний українське містечко Бердянськ привертає до себе відпочиваючих, перш за все - спокійним і розміреним укладом життя. Так, звичайно - плюс море, сонце і повітря. Унікальний клімат оздоровить вас і ваших дітей. На міській набережній в Бердянську багато пам'яток: пам'ятник, який уособлює вираз «жаба давить». 250-кілограмова жаба сидить на чотирьох людських головах: чоловіки, жінки, старого і дитини. Вона нагадує, що почуття заздрості притаманне кожній.

Сама жаба зображена з мобільним телефоном, пачкою купюр євро, сигарою і золотий «цепур».

Автобус Павлоград - Бердянськ

Зовсім поруч, можна посидіти в кріслі Бажань і загадати щось сокровенне. Деякі веселуни запевняють, що цей «трон» приносить удачу, і все задумане, сидячи на ньому, обов'язково збувається. Природними пам'ятками тут є і Бердянська коса, і Нижній Бердянський маяк, і заповідна територія Дальньої коси з озерами і дикими пляжами.

Добре провести час всією сім'єю можна в дельфінарії «Немо», в луна-парку, на колесі огляду, в зоопарку-сафарі і в аквапарку. Ціни в ресторанах і місцях громадського харчування, за сервісні послуги, в магазинах і на ринках - середні, як і по всій Україні.

Компанія «Happy Way» повідомляє всіх відпочиваючих що здійснює не тільки поїздки до Бердянська з Павлограда, а й завжди готова надати транспортні послуги та по настільки ж комфортному повернення жителів Західного Донбасу додому: з Бердянська в Павлоград. Шикарний автобус, з досвідченим водієм за кермом, знову чекатиме вас - у найближчій бази відпочинку.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто