Чат
в viber

Про компанію

Пасажирські перевезення на море, пасажирські рейси по Україні та закордон

Про компанію


Image

Компанія перевізник «Happy-Way» була заснована в 2017 році і поставила основну мету у своїй діяльності: створити кращий в регіоні сервіс по забезпеченню комфортабельних пасажирських перевезень. Спираючись на новітні тенденції в організації поїздок, складання маршрутів і висококласному менеджменті - ми зайняли одне з лідируючих місць серед подібних компаній і заслужили репутацію відповідального і надійного перевізника і партнера для тисяч наших клієнтів.

Кожен день, протягом літа і оксамитового сезону, Компанія «Happy-Way» реалізує пасажирські перевезення по Україні та закордон. А також поїздки на море з Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Полтави, Кременчука та інших міст України.

Головною відмінною рисою таких перевезень, є висококласний сервіс і високий ступінь комфорту. Наше завдання максимально полегшити спосіб отримання квитків. Ми хочемо позбавити наших клієнтів від довгих черг на міських вокзалах. З цієї причини нашими IT-фахівцями був розроблений інтуїтивно зрозумілий і простий сервіс онлайн замовлення квитків на нашому сайті або просто по телефону.
Комфортабельні мікроавтобуси компанії збирають клієнтів в районах проживання і доставляють прямо до обраної турбази або готелю в місці призначення. Понад 50 тисяч наших клієнтів оцінили перевага нашої компанії.

Наша компанія так само забезпечує не тільки поїздки на море, пасажирські перевезення по Україні, а й ближнє зарубіжжя.

Для зручності своїх клієнтів ми розмістили на нашому сайті всю важливу інформацію. На сторінках нашого сайту Ви можете дізнатися вартість, час відправлення тривалість маршруту, а також контактні дані наших менеджерів. Так само наша компанія забезпечує можливість придбання квитків на зворотну поїздку що дасть Вам можливість насолоджується відпочинком до останнього, не думаючи про покупку квитків.

З кожним роком наша компанія розширює географію маршрутів, у зв'язку з цим у клієнтів «Happy-Way» з'являються нові можливості і додаткові варіанти для планування і організації свого відпочинку. При цьому, для нас, дуже важлива якість надаваних нами послуг, ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта. Наша компанія відкрита до пропозицій наших клієнтів. Ми працюємо, щоб ви відпочивали!