Поїздки в Приморськ з Новомосковська

Розклад

Час відправлення на море Пам'ятник Літаку (Аптека-склад) — 5:00
Час прибуття на море Розвозимо по базам відпочинку на вул. Курортній — 14:00-14:30
Час відправлення з моря Збір по базам відпочинку на вул. Курортній — 14:00-14:30
Час прибуття з моря Пам'ятник Літаку (Аптека-склад) — 19:00

У вартість входить проїзд;
страховка пасажирів.
Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10%

Опис

Увага! Знижки не підсумовуються.
Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - 50 грн.
Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера.
За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, з Вами зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт відвозить до воріт бази відпочинку.

Новомосковськ - Приморськ

Приморськ - акуратний курортне містечко України, розташований на південно-сході Запорізької області, по обидва береги степової річки Обіточна, в 40 кілометрах від Бердянська. Від адміністративної частини міста до Азовського моря - два кілометри пішки або на таксі. Інфраструктура Приморська, в основному, орієнтована на сімейний відпочинок з дітьми та оздоровлення. Цьому сприяють невеликий берег моря і лиман, що відокремлює пляжні зони від територій баз відпочинку. Морське повітря тут насичене йдуть від степу ароматами полину і маслин. Невелика глибина моря на узбережжі робить безпечним купання навіть з найменшою дитиною.

Маршрутка з Новомосковська в Приморськ

Поїздка на море в Приморськ з Новомосковська, сьогодні обходиться пасажиру всього в 320 гривень. Така вартість цієї послуги, яку надає компанія «Happy Way». При цьому, в ціну квитка на автобус входить і страховка. Дітям до 10 років - знижка. Пасажирські перевезення на море виконують водії з серйозним професійним досвідом. Замовити квитки можна, в режимі онлайн, на сайті підприємства або телефону. Відправлення транспорту на Азовське море з Новомосковська - від Пам'ятника літаку. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Новомосковська в Приморськ можна знайти в таблиці вище.

Частина пансіонатів і баз відпочинку Приморська знаходяться за що йде уздовж узбережжя вулиці Курортна. Ця ділянка відділений від самого моря лиманом, через який, безпосередньо до пляжу, ведуть кілька пішохідних мостів.

Є в Приморську і свої пам'ятки. З деякими з них можна познайомитися в краєзнавчому музеї, у дворі якого на загальний огляд виставлені стародавні «половецькі баби». У місті можна відвідати Свято-Троїцький храм початку ХIХ століття.

Шикарною природною пам'яткою є Обіточна коса - ландшафтний заказник державного значення, який охороняється, як національне надбання України.

Отримуючи заряд бадьорості і здоров'я, відпочиваючим не слід забувати про майбутнє повернення додому. І якщо хто спочатку не забронював собі місце на зворотний шлях, то не слід відкладати замовлення квитка на останній день. Треба зв'язатися з оператором компанії «Happy Way», яка готова взяти на себе цю послугу. Автобуси або маршрутки забирають відпочиваючих з центру міста (або від найближчої до них бази відпочинку), щоб з комфортом повернути їх додому, в Новомосковськ.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто