Чат
в viber

Поїздки до Бердянська з Кременчука

Пакетні тури Підібрати тур

Розклад

Час відправлення на море Виїзди: щодня— 3:30-4:00

ДК Нефтехімік — 3:30
пам'ятник Танк — 3:35
ост. Водоканал — 3:40
ост. Ж/Д вокзал (ТЦ Амстор) — 3:45
АТБ (перед мостом) — 3:50
зуп. Розвилка — 3:55
ост. Вагонозавод — 4:00
Час прибуття на море АКЗ — 9:30
Автовокзал — 9:40
Ж/д вокзал — 9:50
3 пляж — 10:00
Ближня коса — 10:10
Середня коса — 10:20
Дальня коса — 10:30
Час відправлення з моря Виїзди: щодня

Дальня коса — 13:00
Середня коса — 13:10
Ближня коса — 13:20
3 пляж — 13:30
Ж/д вокзал — 13:40
Автовокзал — 13:50
АКЗ — 14:00
Час прибуття з моря Амстор — 21:00

 

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

Опис

• дорослий квиток - 750 грн, в 2 сторони;
• дитячий квиток (до 10 років) - 700 грн, в 2 сторони;
• при купівлі квитків в одну сторону - 400 грн / 380грн.
• бронювання квитків здійснюється за обов'язкову передоплату за добу до виїзду в розмірі 150 грн. з квитка.

Увага!Знижки не підсумовуються.
Бронювання певного місця в транспорті - 20 грн.
Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера.
За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, з Вами зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базах відпочинку може становити 30-60 мін.Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Кременчук - Бердянськ

Всього в 375 гривень може обійтися розкішна поїздка на море до Бердянська з Кременчука. Замовити цю послугу можна у операторів компанії «Happy Way», яка здійснює такі перевезення. Колектив цього підприємства гарантує повну безпеку і комфортне перебування пасажирів у дорозі. Для цього, вони містять свій автотранспорт у бездоганному технічному стані. А водії тут - тільки високого класу. Клієнтам, які замовляють квитки заздалегідь і в зворотному напрямку, надаються знижки. Також дешевше обійдеться поїздка дітям до 10 років. Відправлення з Кременчука - по районам міста. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Кременчука до Бердянська можна знайти в таблиці вище.

Географічно місто Бердянськ розташований в Північному Приазов'ї, на східному березі Бердянської затоки - в північній частині Азовського моря.

Розкинувся він у Бердянської коси, і межує з територією Приазовського Національного природного парку.

Не тільки весело відпочити, але і з бажанням оздоровитися приїжджають сюди багато жителів Кременчука. Поєднання природних факторів цих місць роблять можливим успішне лікування цілого ряду захворювань.

Лікарі тут, у своїй медичній практиці, широко застосовують лікувальні грязі і мінеральні води з місцевих, розташовані буквально поруч, грязьових озер і родовищ мінвод.

Автобус з Кременчука до Бердянська

У місті багато місць, де можна добре відпочити. Наприклад, в аквапарку - одному з найбільших місць водних забав в Україні! Або в дельфінарій, де виступають кілька дельфінів, морська левиця і морський котик. Тут можна навіть поплавати і сфотографуватися з «артистами», пройти курс дельфінотерапії.

Тих, хто приїжджають сюди вперше, здорово забавляє місцеві «пам'ятники» веселим тваринам і літературним героям. Можна пройтися до альтанки-ротонди (вона спирається на 8 витончених колон і стала справжньою окрасою набережної і одним із символів всього Бердянська).

Любителів історії зацікавить Бердянський краєзнавчий музей і три його філії: Меморіальний будинок-музей Петра Шмідта, музеї історії Бердянська і «Подвиг».

Для тих відпочиваючих, хто збирається повертатися додому, не зайве нагадати, що компанія «Happy Way» здійснює не тільки перевезення на море з Кременчука до Бердянська за доступною ціною, а й готова надати послуги з настільки ж комфортному поверненню відпочиваючих: з Бердянська до Кременчука. Комфортабельний автобус або маршрутка подається - до автовокзалу, до Третього пляжу або до Дальній косі. Детальна інформація - у оператора, по телефону або на сайті компанії. Також пропонуємо вам звернути увагу що наша компанія здійснює пасажирські перевезення в Бердянськ з Дніпра, Павлограда, Краснограда, Новомосковська та т.д.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто