Поїздки в Кирилівку з Кам'янського

Розклад

Час відправлення на море пр. Свободи (АТБ) — 5:00
Автовокзал — 5:05
Ж/д вокзал — 5:10
Час прибуття на море Коса Пересип — 9:30
Автовокзал — 9:45
Федотова коса — 10:00
Степок — 10:10
Час відправлення з моря Степок — 13:00
Федотова коса — 13:10
Автовокзал — 13:20
Коса Пересип — 13:40
Час прибуття з моря пр. Свободи (АТБ) — 19:00
Ж/д вокзал — 19:10

У вартість входить проїзд;
страховка пасажирів.
Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10%

 

Опис

Увага! Знижки не підсумовуються.
Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - 50 грн.
Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера.
За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, з Вами зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт відвозить до воріт бази відпочинку.

Кам'янське - Кирилівка

Ті, хто збираються у відпустку, кому має бути поїздка на море в Кирилівку з Кам'янського, - повинні завчасно вибирати маршрут і визначитися: яким видом транспорту вони скористаються. Багато в місті добре знають, що рейсові пасажирські перевезення на море з Кам'янського в Кирилівку виконують автобуси компанії «Happy-Way». До послуг пасажирів - комфортабельний транспорт, який регулярно проходить техогляд. А керують їм - тільки професіонали високого класу.

Мікроавтобус з Кам'янського в Кирилівку

Місцями збору пасажирів в Кам'янському для поїздки в Кирилівку визначені: площа в центрі міста (колишня імені Леніна), автовокзал і залізничний вокзал. Звідси відвезуть вас - прямо до місця відпочинку. В дорозі ви не відчуєте втоми. Водії зроблять все, щоб безпечна поїздка на море з Кам'янського - з кондиціонером, в зручному кріслі з відкидною спинкою, - вилилася для вас в суцільне задоволення. Ціна проїзду, а в неї входить і страховка пасажирів, - всього 300 гривень. Є знижки дітям до 10 років, а також всім пасажирам за передоплату на дорогу в зворотну сторону. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Кам'янського в Кирилівку можна знайти в таблиці вище.

Кирилівка - курортне селище на березі Азовського моря в Запорізькій області. Тут все сприяє відпочинку, розваг та оздоровлення. Ласкаве сонце, тепла вода, цілюще морське повітря, чистенький пісочок - всім цим природа сповна задовольняє попит приїжджають сюди в курортний сезон. І дітей, і дорослих. Когось із гостей селища залучають атракціони аквапарку. Іншого - яскраве нічне життя. Повеселитися можна на набережній, в районі центрального пляжу: в кафе, барах, на дискотеках. Для любителів природи і тваринного світу тут запропонують екскурсію в заказник «Острів Бірючий». Кирилівка - не тільки кліматичний, але і бальнеогрязевой курорт.

Ніхто з приїжджих, навіть ті, хто попередньо не бронювати житло - не залишаються без місця проживання. Навіть в пік сезону - для всіх вистачає місць: на затишних базах відпочинку, в комфортні міні-готелі, кемпінгах. У селищі добре розвинена мережа підприємств громадського харчування. Великий вибір продовольчих товарів в магазинах, на ринках - море овочів, фруктів і ягід.

Ваша поїздка на море - це радість і комфорт в дорозі. Знайте: компанія «Happy Way» бере на себе всі послуги по вашому поверненню з Кирилівки в Кам'янське. Достатньо лише зв'язатися з менеджерами цієї компанії, і ... комфортабельний автобус або маршрутка чекатимуть вас: на автовокзалі, у Федотової коси або на Пересип.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто