Чат
в viber

Поїздки на море з Харкова

×Зворотній зв'язок


Будь-яка поїздка на море, маршрутами розробленими менеджерами компанія «Happy Way», отримує щире схвалення мандрівної публіки.

Поїздки на море з Харкова

Колектив цього підприємства, яке здійснює регулярні пасажирські перевезення на море з Харкова, поставив перед собою мету: домогтися вищого рівня надання послуг своїм клієнтам. І впритул наближається до її досягненню. Оператори компанії приймають замовлення на квитки в доступній і зручній формі: в режимі онлайн, за допомогою Інтернету або по телефону. Ціна за проїзд - помірна. Дітям до 10 років - знижки, так само знижки на зворотну дорогу всім пасажирам, які внесли передоплату за зворотну дорогу при поїздці на море.

Доставку пасажирів на Азовське та Чорне море здійснюють, водії-професіонали високого класу - завжди ввічливі з клієнтами, уважні і акуратні на дорозі, в дорозі.

Багато харків'ян вже оцінили переваги і переваги послуг, що надаються компанією «Happy Way». А вони очевидні: відчуття комфорту від поїздки в зручному кріслі автобуса або мікроавтобуса, наявність окремих багажних секцій для габаритних речей, можливість насолоджуватися у шляху музикою або переглядом хорошого фільму.

Збір пасажирів, яким має бути поїздка на море з Харкова - станція метро Гарагіна біля супермаркету «Дигма», площа Конституції біля Чоловічого монастиря і Холодна гора біля кафе «Чудо піца». А для поїздки додому, вже з берега Азовського або Чорного морів, - заберуть, практично, від воріт Вашої бази відпочинку. Деталі - у оператора компанії.

Схожі поїздки