Поїздки на море з Кременчука

×Зворотній зв'язок


Це місто в Полтавській області, немов два крила птаха, розкинувся по обидва боки Дніпра - головної ріки України. Здавалося, відпочивай собі і проводь відпустку на березі Славутича. Деякі так і роблять, інших вабить дорога - поїздка на море з Кременчука.

Поїздки на море з Кременчука

Можна скористатися залізничним транспортом - поїздом до Чорного моря до Одеси, або до Новоолексіївка, а далі з пересадками, - до берега Азовського моря. Є бажаючі і на такий шлях до місця відпочинку. Але багато жителів Кременчука віддають перевагу автобусним маршрутам.

Щоб зробити цей вид послуг максимально привабливим, компанія-перевізник «Happy Way» запросила в партнери тисячі своїх клієнтів, і взяла на себе турботу про пасажирів, організувавши регулярні перевезення на море з Кременчука. Для Вас відкриті напрямки в Кіріллоку, Бердянськ і Генічеськ.

Менеджмент компанії управляє великим парком сучасних комфортабельних автобусів, розосереджених по містах у багатьох областях України. Все водій має ліцензії. Перед виїздом, транспорт проходить технічний огляд.

Ціни за проїзні квитки досить демократичні. Замовити їх можна в онлайн-режимі на сайті компанії або по телефону.

Збір пасажирів, яким має бути поїздка на море, - по районам міста щодня.

Схожі поїздки