Чат
в viber

Поїздки на море з Краснограда

×Зворотній зв'язок


Красноград - місто в Харківській області. Звідси, щоб в солону воду зануритися і погрітися на морському пісочку, - літаки не полетиш і річкою НЕ попливеш. Можна поїздом, але доведеться з пересадками.

Поїздки на море з Краснограда

Найбільш прийнятний варіант - поїздка на море з Краснограда автобусом. Особливою популярністю серед місцевих жителів користуються поїздки на відпочинок до теплого Азовського моря, де ласкаве сонце і чудові піщані пляжі, де відмінно відпочивати з дітьми - в Кирилівку і Бердянськ.

Не тільки в ці населені пункти, а й інші чудові куточки морських узбереж України відправляються комфортабельні сучасні автобуси компанії «Happy Way», яка організовує регулярні перевезення на море з Краснограда. До послуг пасажирів - автотранспорт, обладнаний кондиціонерами, зручними кріслами, з відкидними спинками, і просторими багажними відділеннями.

Збір пасажирів, яким має бути поїздка на море, - біля АТБ, біля автовокзалу. А в зворотну сторону, додому - відпочиваючих заберуть автобусом, прямо від місця їх відпочинку. Про ціну квитків, про надані знижки на проїзд, і багато інших деталей з надання автотранспортних послуг, звертайтесь до свого оператора компанії.

Схожі поїздки