Чат
в viber

Поїздки на море з Києва

×Зворотній зв'язок


Поїздки в Кирилівку із Києва

Все сприяє жителю столиці, щоб його поїздка на море пройшла бездоганно. Пароплави і літаки, поїзди та автомобілі - все підпорядковане системі надання транспортних послуг - як, в цілому по Україні, так і зокрема, пасажирські перевезення на море з Києва.

Цією ж завданню підпорядкована і діяльність компанії «Happy-Way», яка на весь курортний сезон організувала регулярні автобусні рейси: зі столиці - в санаторії, пансіонати і на бази відпочинку, до берегів Азовського і Чорного моря.

Кожен пасажир, якому має бути поїздка на море з Києва, отримує можливість комфортного подорожі в зручному кріслі з відкидною спинкою. До його послуг - якісні записи аудіо- та відеопродукції, в салоні - клімат-контроль.

Безпека на маршрутах гарантують високопрофесійні водії компанії «Happy Way». Техніка у них - ніколи не підводить, так як кожен автобус, перед виїздом до моря, обов'язково проходить технічний огляд.

Збір пасажирів, у яких попереду поїздка на море з Києва - станція метро Палац Україна і станція метро Осокорки в 18:00. 

Поїздки в Кирилівку із КиєваЦіни за проїзд автобусами на море досить помірні. Замовити квитки можна онлайн на сайті компанії або по телефону.

Схожі поїздки