Чат
в viber

Екскурсії по Україні

×Зворотній зв'язок


Взяли відпустку і не знаєте, як її провести? Краще рішення цієї проблеми буде подорож! Компанія Happy Way організовує тури по Україні.

Якщо ви любитель козацтва, то ми вам можемо запропонувати тур до Петриківки та Галушківки, саме там ви відвідаєте музей, побачите показовий козацький виступ зі зброєю і скуштуєте український куліш та чай на травах. Можна відвідати тур на острові Хортиця, в якому буде пішохідна екскурсія по острову, вистава кінного театру і багато іншого.

Якщо ви любитель замків і древніх споруд, то вам підійде тур в Чигирин - Суботів саме тут ви поринете в 17 століття, так як вам буде представлений Замчище Хмельницьких і також Іллінська церква - родинна усипальниця Хмельницьких. Вам дійсно сподобатися екскурсія Чернівці-Хотин-Кам'янець-Подільський, так як в цьому турі змішані цитаделі і пам'ятки даних міст.

Для шанувальників флори і фауни ми можемо запропонувати чудові тури до Харкова, в якому ви відвідаєте унікальний Feldman EcoPark в якому, ви побачите велику кількість представників фауни від комах до кровожерливих хижаків, всього близько 2000 особин. В с. Василівка можете відвідати зоопарк Олександра Пилишенко в якому, він зібрав найнебезпечніших хижаків. Незвичайна краса вас чекає в дендрологічному парку Софіївка, який знаходиться в Умані.

Якщо ви віддаєте перевагу оглядові екскурсії, наш екскурсовод може місті Дніпро, в якому безліч музеїв і звичайно ж найдовша набережна в Європі. Чому варто вибрати екскурсії по Україні з Дніпра від Happy Way Наші переваги полягають в тому, що ми продумуємо бюджетні екскурсії, але це ніяк не впливає на якість! Також вам гарантується страховка і екскурсовод.

Наша компанія працює з 2017 року і, спираючись на наш досвід, ми підкажемо, які екскурсії будуть найбільш цікаві для вас. До того ж ми організовуємо тури для школярів, одноденні екскурсії, перевезення по містах і перевезення за кордон. Саме у нас зручне онлайн бронювання, великий автопарк, який оснащений кондиціонером, мультимедіа та звичайно ж, відкидаються спинками крісел і збір пасажирів ми здійснюємо по районам.