Чат
в viber

Поїздки в Скадовськ з Дніпра

Розклад

Час відправлення на море Ж/д вокзал — 22:00
Час прибуття на море Автовокзал — 6:00
Час відправлення з моря Автовокзал — 13:30
Час прибуття з моря Запорізьке шосе — 20:30
пр. Б. Хмельницького — 20:40
пр. О. Поля — 20:50
Ж/д вокзал — 21:00

 

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

Опис

 Увага! Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - 50 грн. Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера. За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, Вам зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх їх з диспетчером.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базам відпочинку може становити 30-60 хв. Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку. 

Дніпро - Скадовськ

За Скадовському, багато років, міцно утримується слава головної дитячої здравниці України. Поїздка на море з дитиною, з Дніпра в цей чудовий місто, є чи не найбажанішою мрією багатьох молодих батьків. А допомагає їм втілити цю мрію в реальність - компанія «Happy-Way», яка здійснює регулярні пасажирські поїздки на море в Скадовськ з Дніпра (Дніпропетровська).

Маршрутка з Дніпра в Скадовськ

Цю послугу надає кваліфікований персонал компанії, а ціна квитка на проїзд до Чорного моря в комфортабельному автобусі чи маршрутці - цілком порадує потенційний пасажирів: всього 450 гривень. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на морі з Дніпра в Скадовськ можна знайти в таблиці вище.

Скадовськ - місто-курорт на Чорному морі, біля берега унікального Джарилгацької затоки, в сотні кілометрів від обласного центру Херсон. Поєднання південного сонця, ласкавого моря, ароматів степів і вишукана розкіш піщаних пляжів - зробили Скадовськ чудовою здравницею. На благо відпочиваючих - місцеві лікувальні грязі і мінеральні води. Морське повітря насичене тут йодом, озоном і бромом. Сезон відпочинку в місті Скадовськ починається в травні і триває до кінця жовтня. Найсприятливіший курорт для відпочинку з маленькими дітьми - Скадовськ. Оскільки море дрібне, воно швидко прогріваються. 

Місцева набережна прекрасна як вдень, так і у вечірні години, коли спалахують вогні міста. Скадовськ, немов на долоні, - добре виглядає з кабінок колеса огляду: сонячний, що потопає в зелені. Влітку теплоходи регулярно курсують на острів Джарилгач, де представлені рідкісні види флори і фауни. Привабливий острів своєї заповідної красою, і чистими пляжами. У 70 кілометрах від міста можна відвідати біосферний заповідник «Асканія-Нова», де в умовах наближених до природних, можна побачити різних тварин, пристосованих до життя в степу. В осінню пору в заповіднику збираються величезні зграї перелітних птахів.

Повернення з курорту додому - не менше відповідальне завдання, часто виникає перед відпочиваючими. А допомога в її вирішенні може професійно надати компанія «Happy-Way», яка здійснює регулярні перевезення на море з Дніпра в Скадовськ і в зворотному напрямку - зі Скадовська в Дніпро. Варто тільки зв'язатися з менеджерами компанії (через Інтернет або по телефону) і замовити квиток. Багато пасажирів вже скористалися такою послугою і залишилися цілком задоволені поїздкою.

Також пропонуємо вам звернути увагу на те, що компанія Happy-Way здійснює перевезення автобусом в Кирилівку з Дніпра або в Бердянськ з Дніпра та інших міст.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто