Поїздки в Приморськ з Дніпра

Розклад

Час відправлення на море Відправлення від найближчої зупинки біля Вашого будинку — 4:30-5:30
Час прибуття на море Розвозимо по базам відпочинку на вул. Курортній — 14:00-14:30
Час відправлення з моря Збір по базам відпочинку на вул. Курортній — 14:00-14:30
Час прибуття з моря Запорізьке шосе — 18:30
пр. Б. Хмельницького — 18:45
пр. О. Поля — 19:00
Ж/д вокзал — 19:15

  

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

 

Опис

Увага! Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - 50 грн. Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера. За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, Вам зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх їх з диспетчером.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базам відпочинку може становити 30-60 хв. Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Дніпро - Приморськ

Перевезення на море з Дніпра в Приморськ, для бажаючих відпочити, може виявитися найбільш пам'ятною. Адже в цей чудовий курортне місто не літають літаки, до нього не йдуть поїзда. З громадського транспорту тільки - захоплююча подорож в автобусі чи маршрутці. І найкращим чином цю послугу надасть вам «Happy Way» - компанія, яка забезпечує щоденні поїздки на море в Приморськ з Дніпра (Дніпропетровська) пасажирів. До того ж, вона завжди гарантує безпеку свого обслужіванія.Маршрутка Дніпро - ПріморскУкажіте лише район проживання і вас зустрінуть, допоможуть помістити речі в багажне відділення автобуса. Далі - суцільне задоволення! Поїздка на море (до самого місця відпочинку) запам'ятається і пройде без найменшої втоми. Пасажирський салони обладнані кондиціонером, аудіо- та відеотехнікою. Подорож пройде в зручному кріслі, з відкидною спинкою. Ціна проїзду, а в неї входить і страховка пасажирів, - 320 гривень. Є і бонусні знижки дітям до 10 років і на зворотну дорогу, при її оплаті. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Дніпра в Приморськ можна знайти в таблиці више.Пріморск - гостинний містечко на південному сході Запорізької області, розташований у степовій річки Обіточна, в 40 кілометрах від Бердянська. Курортна зона Приморська - пансіонати і бази відпочинку (в основному, орієнтовані на сімейний відпочинок з дітьми та оздоровлення) - знаходиться за межами самого населеного пункту, в декількох кілометрах уздовж берега Азовського моря. Пляжний сезон тут починається з перших чисел травня. Літо і осінь - дуже теплі і сухі, дощі випадають рідко, ясних днів багато. Невелика глибина моря на узбережжі робить безпечним купання навіть найменших дітей. Піщані пляжі затишні, чисті і доглянуті. Морське повітря тут змішується зі степовим, насичуючи його ароматами полину і маслинових рослин.

З історичних пам'яток в місті - краєзнавчий музей, у дворі якого експонуються стародавні «половецькі баби» і Свято-Троїцький храм початку ХIХ століття. А природна пам'ятка - Обіточна коса. Вона має статус ландшафтного заказника державного значення і охороняється як національне достояніе.Накупавшісь в море, надивившись місцевих красот і отримавши новий заряд здоров'я - тримайте в пам'яті питання поїздки додому. І якщо ви з самого початку не забронювали собі зворотний шлях, то не відкладайте замовлення квитка на останній день. Зв'яжіться з компанією «Happy Way», яка завжди готова взяти на себе ці ваші турботи. І ви, з центру міста або від найближчої до вас бази відпочинку, з комфортом поверніться додому, в Дніпро. Щасливої дороги! Також пропонуємо вам звернути увагу на те, що компанія HappyWay здійснює перевезення в Бердянськ з Харкова або до Бердянська з Дніпра та інших міст.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто