Поїздки в Новопетрівку з Дніпра

Розклад

Час відправлення на море Відправлення від найближчої зупинки біля Вашого будинку — 4:30-5:30
Час прибуття на море Розвозимо по базам відпочинку — 11:00-11:30
Час відправлення з моря Збір по базам відпочинку — 13:00-13:30
Час прибуття з моря Запорізьке шосе — 18:30
пр. Б. Хмельницького — 18:45
пр. О. Поля — 19:00
Ж/д вокзал — 19:15

  

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

 

Опис

Увага! Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - 50 грн. Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера. За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, Вам зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх їх з диспетчером.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базам відпочинку може становити 30-60 хв. Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Дніпро-Новопетрівка

Поїздка на море завжди починається з визначення маршруту. Якщо літній відпочинок в цьому році ви вирішили провести в Новопетрівці, значить, вибір транспорту невеликий - лише автобус. У Дніпрі пасажирські перевезення на море, в цьому напрямку, забезпечує компанія «Happy Way», яка виконує послуги тільки комфортабельним транспортом і має бездоганну репутацію.

Маршрутка Дніпро - Новопетрівка

Прямо до місця відпочинку вас відвезуть, зустрівши і забравши в будь-якому районі міста - від найближчої зупинки біля вашого будинку. Провівши час у дорозі з працюючим кондиціонером, в зручному кріслі з відкидною спинкою, насолоджуючись аудіо- та відеотехнікою - пасажир не відчує втоми від поїздки до моря в Новопетрівці з Дніпра (Дніпропетровська). Ціна проїзду, а в неї входить і страховка пасажирів, - всього 340 гривень. Є і бонусні знижки для дітей до 10 років. Можна заощадити і на передоплаті в зворотню сторону. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Дніпра в Новопетрівку можна знайти в таблиці вище.

Новопетрівка - велике сучасне село в мальовничій заповідній зоні на півдні Запорізької області, в 12-ти кілометрах від Бердянська. Розташоване воно там, де звивиста річка Берда, утворивши лимани, стариці і озера, впадає в Азовське море. Багатьох відпочиваючих тягне сюди тепле море, ласкаве сонце, чисті піщані пляжі, чудове поєднання морського і степового повітря. А ще й недорогий сервіс. Приїжджають і ті, кому треба оздоровитися лікувальними грязями. Проживання тут доступне кожному, можна вибрати варіанти для сімей з будь-яким рівнем достатку. 

Серед історичних пам'яток - збереглися останки Петровської фортеці Дніпровської укріпленої лінії, часів правління Імперією Катериною II. Любителів активного відпочинку тут порадують водні атракціони для дітей і дорослих, рибалка на морі і в річці. Вечірньої пори, у моря - працюють бар і дискотека. На місцевому ринку, де можна недорого купити різноманітні овочі і фрукти, чудове домашнє парне молоко, фірмову рибу - кефаль або бичок.

Впевнені, що ваша поїздка на море з Дніпра, залишить в пам'яті тільки хороші враження. Головне, не зіпсувати їх залишеним «на потім» питанням поїздки в зворотному напрямку - додому.

Хочемо всім нагадати, що компанія «Happy-Way» не тільки здійснює перевезення на море з Дніпра, а й бере на себе транспортні турботи після повернення відпочиваючих додому, в рідне місто. І надає для цього комфортабельні автобуси або маршрутки. Заберуть вас від найближчої від бази відпочинку. За кермом завжди - досвідчені водії. Безпека в дорозі - гарантована. Щасливої дороги, і до нових зустрічей!

 Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто