Чат
в viber

Поїздки в Кирилівку з Дніпра

Розклад

Час відправлення на море Відправлення від найближчої зупинки біля Вашого будинку — 4:30-5:30
Час прибуття на море Коса Пересип — 10:00
Автовокзал — 10:15
Федотова коса — 10:30
Степок — 10:45
Час відправлення з моря Степок — 13:00
Федотова коса — 13:15
Автовокзал — 13:30
Коса Пересип — 13:45

Степок — 17:00
Федотова коса — 17:15
Автовокзал — 17:30
Коса Пересип — 17:45
Час прибуття з моря Запорізьке шосе — 18:30
пр. Б. Хмельницького — 18:45
пр. О. Поля — 19:00
Ж/д вокзал — 19:15

Запорізьке шосе — 22:00
пр. Б. Хмельницького — 22:15
пр. О. Поля — 22:20
Ж/д вокзал — 22:30

 

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

Опис

Увага! Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - 50 грн. Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера. За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, Вам зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх їх з диспетчером.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базам відпочинку може становити 30-60 хв. Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Дніпро - Кирилівка

Ви плануєте провести відпустку в Кирилівці? І вже збираєте речі для літнього відпочинку? В такому випадку заздалегідь потурбуйтеся і про саму поїздку до моря! Обрали маршрут - на автобусі? Вітаємо! До ваших послуг «Happy-Way» - компанія, яка забезпечує щоденні, комфортабельні, перевезення до моря в Кирилівку з Дніпра (Дніпропетровська). 

Маршрутка Дніпро - Кирилівка

З будь-якого району міста Вас заберуть, від найближчої зупинки біля будинку, і відвезуть прямо до місця відпочинку. Ви не відчуєте втоми, так як поїздка в Кирилівку з Дніпропетровська - з кондиціонером, в зручному кріслі з відкидною спинкою, насолоджуючись аудіо- та відеотехнікою - суцільне задоволення. Безпека в дорозі забезпечують досвідчені водії. Ціна проїзду, а в неї входить і страховка пасажирів, - всього 300 гривень. Є і бонусні знижки: по 20 гривень - дітям до 10 років. Стільки ж може заощадити будь-який пасажир, при передоплаті на зворотню дорогу. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Дніпра в Кирилівку можна знайти в таблиці вище.

Кирилівка - курортне селище на півдні Запорізької області. Він увібрав в себе все найкраще, що може надати індустрія розваг, відпочинку та оздоровлення. Смарагдова гладь Азовського моря тут - неймовірної краси! І, природно, переважна більшість приїжджих прагнуть відразу ж зануритися в ласкаві хвилі, подихати цілющим морським повітрям, погрітися під сонечком, на найчистішому пісочку. Дивовижна природа сповна задовольняє цей попит. І дітей, і дорослих ваблять атракціони аквапарку. Зачарує приїжджих і яскраве нічне життя курорту, особливо в кафе, барах і дискотеках - на набережній, в районі центрального пляжу. А ось тонких любителів флори і фауни, гостинно зустрінуть в заказнику «Острів Бірючий», де серед великих дубів і маслинових дерев, серед диких троянд і тюльпанів можна зустріти оленя, муфлона або лань.

 

Кирилівка - не тільки кліматичний, але і бальнеогрязевий курорт. До послуг відпочиваючих - затишні бази відпочинку, комфортні міні-готелі, кемпінги з повним сервісом. Крім того, місцеві жителі з приватного сектора можуть запропонувати гостям і бюджетний варіант. У селищі добре розвинені ресторанний сервіс і підприємства доступного громадського харчування. Ціни на фрукти, овочі та інші продукти на ринку і в магазинах - на рівні міст України.

І пам'ятайте, компанія «Happy-Way» завжди готова взяти на себе послуги з вашого повернення додому, в Дніпро. Комфортабельні автобуси і маршрутки чекатимуть на вас там, де побажаєте: на автовокзалі, на Федотовій косі або на косі Пересип. Щасливої дороги!

Також пропонуємо вам звернути увагу на те, що компанія Happy-Way здійснює пасажирські перевезення в Бердянськ, Залізний Порт, Генічеськ та інші курортні міста.

 Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто