Чат
в viber

Поїздки в Генічеськ з Дніпра

Пакетні тури Підібрати тур

Розклад

Час відправлення на море Відправлення від найближчої зупинки біля Вашого будинку — 4:30-5:30
Час прибуття на море Автовокзал — 11:00
Час відправлення з моря Автовокзал — 14:00
Час прибуття з моря Запорізьке шосе — 18:30
пр. Б. Хмельницького — 18:45
пр. О. Поля — 19:00
Ж/д вокзал — 19:15

 

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

Опис

Увага! Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - 50 грн. Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера. За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, Вам зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх їх з диспетчером.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базам відпочинку може становити 30-60 хв. Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Дніпро - Генічеськ

Поїздка на море - завжди подія, якому передує обговорення безлічі деталей майбутнього відпочинку а не тільки збори особистих речей в дорогу. І тут головне - завчасно забронювати квитки на транспорт.

Маршрутка Дніпро - Генічеськ

Ідеальний варіант - поїздка на море в Генічеськ з Дніпра (Дніпропетровська) комфортабельним автобусом. Цю послугу високопрофесійно надає компанія «Happy-Way», яка здійснює регулярні перевезення пасажирів до моря з Дніпра. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Дніпра в Генічеськ можна знайти в таблиці вище.

Звичайно, можна скористатися і бюджетним варіантом - на електричці. Але слід знати, що, найчастіше, з Дніпра електропоїзди відправляються з переповненими вагонами. В такому випадку, ні про які зручності для пасажирів з дітьми та для літніх людей - годі й казати. Та й часу на дорогу піде значно більше.

Генічеськ розташований на околиці Херсонської області, між озером Сиваш і Утлюкською затокою. Чудовий клімат тут - сприяє відпочинку, особливо з дітьми. Вода тримає теплу температуру від кінця травня до середини вересня. Мілководді біля берега робить купання дітей безпечним. Чисте солоне повітря в Генічеську насичене корисними іонами, тому багато хто приїжджає сюди, щоб зміцнити свій імунітет. Поруч з містом - унікальне озеро Сиваш, відоме своїми цілющими властивостями. У цих місцях і дихати легше. З найцікавішими історичними експонатами можна познайомитися в місцевому краєзнавчому музеї. 

І ось ви вже відпочили в Генічеську або на Арабатській стрілці, наситилися незабутніми враженнями - саме час згадати про майбутню дорогу додому. З ким із перевізників зв'язуватися - ви вже знаєте: це компанія «Happy Way», яка здійснює регулярні пасажирські перевезення як на морі з Дніпра, так і від моря - до місць проживання відпочиваючих. До послуг клієнтів - комфортні місця (з відкидною спинкою) в сучасному автобусі чи маршрутці. У транспорті - багажне відділення для речей, салон обладнаний аудіо- та відеоапаратурою. Постійним клієнтам знижка від нашої компанії. Ознайомитися з розкладом автобусів Дніпропетровськ - Генічеськ можна на нашому сайті.

Також пропонуємо вам звернути увагу на те, що компанія Happy-Way здійснює перевезення в Кирилівку з Харкова або в Кирилівку з Дніпра та інших міст.

 Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто