Чат
в viber

Поїздки до Бердянська з Дніпра

Розклад

Час відправлення на море Відправлення від найближчої зупинки біля Вашого будинку — 4:30-5:30
Час прибуття на море Автовокзал — 10:00
Ж/д вокзал — 10:15
Третій пляж — 10:30
Дальня коса — 11:00
Час відправлення з моря Дальня коса — 13:00
Третій пляж — 13:30
Ж/д вокзал — 13:45
Автовокзал — 14:00

Дальня коса — 16:00
Третій пляж — 16:30
Ж/д вокзал — 16:45
Автовокзал — 17:00
Час прибуття з моря Запорізьке шосе — 18:30
пр. Б. Хмельницького — 18:45
пр. О. Поля — 19:00
Ж/д вокзал — 19:15

Запорізьке шосе — 22:00
пр. Б. Хмельницького — 22:15
пр. О. Поля — 22:20
Ж/д вокзал — 22:30

 

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10%

 

Опис

Увага! Посадка в автобус - вільна. Бронювання певного місця в транспорті - 50 грн. Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера. За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, Вам зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх їх з диспетчером.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базам відпочинку може становити 30-60 хв. Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Виїзди на море здійснюються рано вранці. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Дніпро - Бердянськ

Ви плануєте провести відпустку в Бердянську? В такому випадку заздалегідь потурбуйтеся і про саму поїздку до моря! 

Маршрутка Дніпро - Бердянськ

Кращий вибір - на автобусі. А для цього, ваших послуг «Happy-Way» - компанія з бездоганною репутацією, яка забезпечує щоденні, дуже комфортабельні, перевезення на море до Бердянська з Дніпра (Дніпропетровська). Вас заберуть транспортом в будь-якому районі міста, і відвезуть прямо до місця відпочинку. При цьому, ви не відчуєте втоми від поїздки - в зручному кріслі з відкидною спинкою, насолоджуючись аудіо- та відеотехнікою. Безпеку в дорозі забезпечують найкращі водії-професіонали. Ціна поїздки на море в Бердянськ з Дніпропетровська, а в неї входить і страховка пасажирів, - всього 300 гривень. Є і бонусні знижки по 20 гривень дітям до 10 років. Стільки ж може заощадити будь-який пасажир, при передоплаті на зворотню дорогу. Розклад автобусів та маршруток для поїздки на море з Дніпра в Бердянськ можна знайти в таблиці вище.

Бердянськ - спокійне південно-українське містечко. Доглянуті здравниці, чисті пляжі і блакитний берег Азовського моря зробили його морським, кліматичним і лікувально-грязьовим курортом державного значення. Місто радує гостей своїми визначними пам'ятками. Наприклад, на місцевій набережній - унікальними пам'ятниками: Остапу Бендеру і Шурі Балаганову, сантехніку Михайлу, бичку-годувальнику, який став символом міста. На набережній можна посидіти в кріслі Бажань. Місцеві жителі запевняють, що воно приносить удачу, і все задумане обов'язково здійсниться. 

Гордість курорту - природна пам'ятка: Бердянська коса, кинувшись в море на 17 кілометрів. Уздовж неї - найчистіші розкішні пляжі. Тут же - Нижній Бердянський маяк і заповідна територія Дальньої коси з озерами і дикими пляжами - прекрасні місця для самотньо відпочинку. Найбільш цікаві місця для сімейного відпочинку - дельфінарій «Немо», луна-парк, колесо огляду, зоопарк-сафарі і аквапарк.

У місті безліч міні-готелів, турбаз. Здаються вілли, апартаменти, гостьові будинки та квартири. Вдало розташована мережа парковок особистого транспорту. Ціни в ресторанах і місцях громадського харчування, по сервісні послуги, в магазинах і на ринках - цілком прийнятні.

Компанія «Happy-Way» завжди готова надати транспортні послуги та по настільки ж комфортному повернення відпочиваючих додому: з Бердянська в Дніпро. Мікроавтобус або маршрутка, з досвідченим водієм за кермом, знову чекатиме вас - біля воріт найближчої бази відпочинку. Щасливої дороги!

 Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто