Чат
в viber

Поїздки до Бердянська з Черкас

Розклад

Час відправлення на море Виїзди: щодня

Черкаси: вул. Дашкевича, 23 (СК "Спартак") — 00:00
Сміла: вул. Соборна, 91 (фонтан) — 00:30
Знам'янка: вул. В. Голого, 112 (АТБ) — 02:00
Олександрія: вул. Куйбишева, 95 (АЗС "ОККО") — 02:30
Час прибуття на море АКЗ — 9:30
Автовокзал — 9:40
Ж/д вокзал — 9:50
3 пляж — 10:00
Ближня коса — 10:10
Середня коса — 10:20
Дальня коса — 10:30
Час відправлення з моря Виїзди: щодня

Дальня коса — 13:00
Середня коса — 13:10
Ближня коса — 13:20
3 пляж — 13:30
Ж/д вокзал — 13:40
Автовокзал — 13:50
АКЗ — 14:00
Час прибуття з моря Олександрія: вул. Куйбишева, 95 (АЗС "ОККО") — 22:00
Знам'янка: вул. В. Голого, 112 (АТБ) — 22:30
Сміла: вул. Соборна, 91 (фонтан) — 23:30
Черкаси: вул. Дашкевича, 23 (СК "Спартак") — 00:00

  

У вартість входить

проїзд;
страховка пасажирів.

Знижки та бонуси

знижки дітям до 10 років - 20 грн.
знижки при оплаті квитка на зворотну дорогу - 10% 

Опис

• дорослий квиток - 500 грн.
• дитячий квиток (до 10 років) - 450 грн.
• при купівлі квитків в обидві сторони - 950 грн / 850 грн.
• бронювання квитків здійснюється за обов'язкову передоплату за добу до виїзду в розмірі 150 грн. з квитка.

Увага! Знижки не підсумовуються.
Бронювання певного місця в транспорті - 20 грн.
Якщо у Вас змінюються плани щодо дати поїздки, прохання повідомити про це диспетчера.
За добу і в день відправлення передоплата за квитки не повертається.

Важливо! За день до виїзду, в першій половині дня, з Вами зателефонує оператор і уточнить деталі поїздки: звідки вас забирати, місце прибуття на курорті та інше. Після чого буде буде складено оптимальний маршрут збору всіх пасажирів. В цей день до 18:00 ви отримаєте смс з точним часом на вашій зупинці, номером машини, телефоном водія. Якщо у вас є питання і побажання з приводу поїздки, будь ласка, обговоріть їх диспетчеру.

Примітка: Дорогі клієнти! Час перебування в дорозі може бути зміщений від незалежних від нас чинників: пробки на дорозі, погодні умови, стан здоров'я у пасажирів. Збір по районам міста і розвезення по базах відпочинку може становити 30-60 мін.Компанія Happy-Way здійснює щоденні пасажирські перевезення на морські курорти України в літній період. Щоб Ваша поїздка була максимально комфортною і швидкою - наш транспорт забирає Вас від найближчої зупинки біля будинку і відвозить до воріт бази відпочинку.

Поїздки на море з Черкас до Бердянська автобусом

Ми знаємо один сонячний курорт, де вам обов'язково сподобається. Не дарма поїздки у напрямку Черкаси-Бердянськ стають все більш популярними з кожним роком. Це невелике місто, розташоване в Запорізькій області. Не знаєте, як сюди доїхати самостійно? Скористайтеся послугами пасажирського перевізника «Happy Way». Наш транспорт є не тільки надійним, але і комфортабельним. Ми швидко доставимо вас на узбережжі Азовського моря.

Чому обирають пасажирські перевезення з Черкас до Бердянська?

  • Крісла мають відкидні спинки;
  • Працюють кондиціонер і опалення, залежно від сезону;
  • Є місце під ручну поклажу і багажний відсік;
  • Працює CD / DVD-система для розваги пасажирів;
  • Допускаються зупинки автобуса на вимогу.

Також пасажирський перевізник «Happy Way» здійснює індивідуальні перевезення на море з Черкас до Бердянська. Ми доставимо колектив на захід, спортивну команду на змагання або просто групу людей, яким необхідно сюди дістатися. Цією пропозицією можуть скористатися і комерційні підприємства. Доставимо посилки і перевеземо продукцію. Також можна орендувати мікроавтобус, щоб перевезти тварин (тільки в присутності власника). Транспорт можна орендувати не тільки для поїздки до Бердянська з Черкас, а й з метою перевезти особисті речі під час переїзду. Причому не тільки в Бердянську, а й по Україні. У нас присутній широкий спектр послуг та замовити одну з них може кожен.

Квитки для поїздки на море в Бердянськ з Черкас

Ми розробили сайт, який зрозумілий на інтуїтивному рівні всім відвідувачам. В режимі онлайн, клієнт може дізнатися наступну інформацію: ціна поїздки до Бердянська з Черкас, розклад, побачити фото автобусів і забронювати місце. Вартість поїздки для дітей, які не досягли вік 10 років менше. Хочете отримати знижку? Сплатіть напрямок відразу в дві сторони, і вартість квитка на зворотну дорогу знизиться. Якщо зібралася компанія з 5 осіб і більше, тоді отримуйте знижку на поїздку на море 10%. Дізнавшись розклад Черкаси-Бердянськ, ви можете задати додаткові питання диспетчеру і дізнатися план маршруту.

Преимущества пасажирських перевезень з компанією HappyWay

Пасажирський перевізник «Happy Way» вже багато років здійснює поїздки на море з Черкас до Бердянська. Ми пропонуємо найкращі ціни, оскільки є власниками великого автопарку, фото якого опубліковані на сайті. Кожна маршрутка перед поїздкою проходить технічний огляд, щоб ми були впевнені в її надійності. Також відбувається страховка пасажирів, яка закладається у вартість квитків на проїзд.

Хочете якомога швидше відправитися на відпочинок на Азовське море? Тоді зв'яжіться з нашим диспетчером, щоб поїхати разом з «Happy Way»! Також пропонуємо вам звернути увагу на те, що компанія HappyWay здійснює поїздки на море з Черкас, перевезення в Бердянськ з Харкова, Дніпра, Києва, Новомосковська або в Кирилівку з Харкова, Дніпра, Києва та інших міст.Часто задаваемые вопросы

Маршрутки та автобуси для даного напрямку

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі авто