Чат
в viber
0672537279

Пасажирські перевезення

Екскурсії / Поїздки за кордон

Докладніше
Image

Пасажирські перевезення

Рейси на Море

Пасажирські перевезення на море в комфортабельних мікроавтобусах

Дивитися всі


Екскурсії по Україні

Відкрийте Україну для себе по новому!

Дивитися всі

Поїздки зарубіжжя

Новини Компанії

Відгукі клієнтів

Перевозки в Приморск из Запорожья

Не в первый раз пользовался услугами этой компании по осуществлению пассажирских перевозок. Здесь работают настоящие проффи! От оператора до водителя – все четко, слажено, надежно. Неотъемлемой частью есть комфортабельный транспорт – он всегда чистый, салон удобный, телевизор чтобы не скучно было ехать и работающий кондиционер и ТВ. Рекомендую!

Поездки в Кирилловку из Полтавы

Пользовалась услугами поездки на море этой компании прошлым летом и в этом году снова выбрала эту компанию так как осталась довольна ранее. Меня устраивает транспорт, вежливые водители и ценовая политика, радует развоз по базам, и скидки за покупку билетов сразу в оба направления. Буду пользоваться и далее услугами компании, удачи вам!

Поездки в Кирилловку из Днепра

Хочу поблагодарить компанию Хеппи Вей за отличный трансфер на море. Поехать на море было спонтанным решение, а все мы знаем как тяжело летом с билетами. Обзвонив несколько компаний осуществляющие пассажирские перевозки только в Хеппи Вее вошли в мое положение и нашли мне место в маршрутке на дату которая мне нужна была. Благодаря вам мой отпуск состоялся. Желаю вам роста и процветания!

Наш Транспорт

Комфортабельний автопарк компанії Happy Way

Happy Way- Ваш перевізник

Наш автопарк своєчасно і в повному обсязі проходить техогляд. Що дозволяє нам бути лідером в цій справі!

  • 1Зручне транспортне сполучення під будь-яке завдання
  • 2Кондиціонери та мультимедіа в кожному авто
  • 3Найвища безпека авто
Дивитися всі авто
Пасажирські перевезення HappyWay

Наша компанія була заснована у 2017 році і поставила основну мету у своїй діяльності: створити найкращий у регіоні сервіс із забезпечення комфортабельних пасажирських перевезень. Спираючись на новітні тенденції в організації поїздок, складання маршрутів та висококласному менеджменті – ми посіли одне з лідируючих місць серед компаній з пасажирських перевезень та заслужили репутацію відповідального та надійного перевізника та партнера для тисяч наших клієнтів.

Слід зазначити, що пасажирські перевезення по Україні та за кордон здійснюються комфортабельними автобусами, які мають наступні позитивні характеристики:

У нашому автопарку представлені автомобілі: автобуси, мікроавтобуси, які здійснюють поїздки Україною та за кордон, а також ряд туристичних автобусів преміум-класу.

Види поїздок Україною та за кордон HappyWay

агенція пасажирських перевезеньHappyWay здійснює пасажирські перевезення автобусом і цілий рік, незалежно від пори року та часу доби. Ми виконуємо перевезення пасажирів у кількох напрямках:

 — пасажирські перевезення за кордон: до Туреччини, Болгарії, Румунії, Молдови, Польщі, Греції, Литви, Чехії комфортабельними туристичними автобусами.

 — пасажирські перевезення в літній період часу — поїздки на море: як правило, сюди відносяться напрямки у бік Азовського (Кирилівка, Бердянськ, Приморськ, Урзуф,  Геничеськ, Арабатська Стрілка), Чорного моря (Залізний Порт, Скадовськ, Лазурне) та за кордон. Особливістю надання наших послуг є сервіс високої якості та підвищений рівень комфорту.

 — транспортні послуги з транспортування пасажирів у межах нашої країни. Пасажирські перевезення по Україні.

 — екскурсії до місць національного надбання України: Полтава, Диканька, Опішня, Петриківка, Галушківка, Умань, о. Хортиця.

Для вашої зручності на сторінках сайту розміщені абсолютно всі відомості, необхідні для того, щоб ви могли замовити найбільш вдалий маршрут онлайн. Якщо ви не можете здійснити цей процес самостійно — наші фахівці готові надати вам кваліфіковану допомогу.

 

пасажирські перевезення по Україні

Особливістю нашої компанії є високоякісний сервіс та найкращі умови придбання квитків. Для наших клієнтів агентство пасажирських перевезень пропонує зручний спосіб замовлення та придбання квитків для будь-якого маршруту. Тепер вам не потрібно проводити багато часу в чергах, чекаючи можливості забронювати або придбати квиток. Нами розроблено максимально простий і зручний сервіс онлайн замовлення та бронювання квитків.

Тарифи на пасажирські перевезення в Україні

Наша компанія дбає про клієнтів, тому надаємо можливість бронювання квитків заздалегідь, проводимо періодично акції на поїздки, а також надаємо знижки. Детальнішу інформацію ви можете уточнити у наших менеджерів за вказаним телефоном.

пасажирські перевезення від HappyWay

Переваги пасажирських перевезень з компанією HappyWay

За час здійснення своєї діяльності ми зарекомендували себе з найкращого боку завдяки тому, що надаємо транспортні засоби належного стану та комплектації. Регулярно (перед кожною поїздкою) наші технічні фахівці проводять ретельний огляд автомобіля, усувають несправності, що виникли, здійснюють заміну зношених деталей і тільки після цього допускають маршрутку до виходу на рейс. Безпечна поїздка – це основний критерій вибору нашої компанії для транспортування до пункту призначення. Крім того, багатьох споживачів залучає доступна ціна на пасажирські перевезення, оскільки ми не завищуємо реальної вартості послуги. Ми точно знаємо – скориставшись нашими послугами один раз – ви однозначно станете нашим постійним клієнтом. Звертайтеся та скористайтесь нашими послугами - ми допоможемо підібрати для вас найбільш оптимальний маршрут, найкращий транспортний засіб, з максимально комфортними умовами транспортування.

HappyWay - Ваш надійний перевізник